Круглий стіл щодо вирішення конфліктних ситуацій

Дата: 29.03.2024 09:52

"Булінг" – це агресивна поведінка, що зазвичай повторюється. Вона має за мету завдати шкоду, викликати страх або тривогу, або ж створити негативне середовище в гімназії для іншої особи. Конфлікт виникає, коли між двома чи кількома особами існує незгода, розбіжність думок або різні погляди. Конфлікт між учнями не завжди означає, що це є булінг. Булінг має місце тоді, коли існує дисбаланс сил між людьми. Сьогодні для учнів нашої гімназії поліцейський офіцер громади Бойко В.С. та начальник служби у справах дітей Набутівської сільської ради Артамонов Р.О. провели відкритий виховний захід "Протидія булінгу". Вчителі, батьки та інші дорослі повинні надавати підтримку і особистий приклад дітям, показуючи їм, якими мають бути здорові стосунки. Позитивні стосунки дітей з іншими дітьми залежать від позитивних стосунків із дорослими.