Відкриття пам'ятних знаків

Дата: 29.03.2024 09:58

Серце кожної людини завмирає, коли чує звістку:"Загинув Героєм". Серед тих, хто відійшов у вічність є й наші учні, жителі Деренківця. Щоб хоч трохи полегшити біль і власного серця, і сердець рідних та близьких людей, колектив школи вирішив відкрити Галерею Пам'яті. Сьогодні, в стінах нашої гімназії відбулася символічна зустріч, присвячена відкриттю пам'ятних знаків Анатолію Гаркуші та Волвенкові Денисові. Рідні, друзі, вчителі, учні, односельці прийшли на урочисту церемонію, аби віддати шану світлій пам’яті Героїв. Відтепер пам'ятні знаки на стінах нашої гімназії будуть постійним спогадом про патріотизм та героїчний подвиг Героїв. Пам'ятаємо і шануємо Героїв, які віддали своє життя за Україну! Світла пам'ять і вічна шана Героям.