Пам'ять про Чорнобильське лихоліття

Дата: 26.04.2024 14:33

Сьогодні виповнюється 38 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині. З нагоди цієї пам’ятної і одночасно трагічної дати у Деренковецькій гімназії на протязі тижня проведено різноманітні виховні заходи. У шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка "Чорнобиль не має минулого часу". Учнів гімназії залучено до участі у годинах спілкування: «Таємниці атома», «Дзвони Чорнобиля», «Аварія на ЧАЕС», проведено конкурс малюнків. Для учнів початкових класів старшокласники провели захід "Квітуча і жахлива Чорнобильська весна". Для наших односельців-ліквідаторів на ЧАЕС діти виготовили вітальні листівки, які подарували їм зі словами подяки за їх подвиг у ті часи. Школярі переглянули пізнавальні відеоматеріали «Казка про Чорнобиль», «Чорнобиль – довгий слід трагедії», «Чорнобиль очима дітей». Пам'ять про Чорнобильське лихоліття залишиться в пам’яті молодого покоління.