Вітаємо з перемогою у обласному патріотичному конкурсі учнівської молоді «Герої серед нас»

Дата: 24.04.2024 17:19

Вітаємо Плохуту Валерію, Гавей Діану, учениць 9 класу з І місцем у обласному патріотичному конкурсі учнівської молоді «Герої серед нас» (напрямок «Сучасні борці за незалежність та територіальну цілісність України»), які написали роботу «Він любив село, маму і Україну». Це неймовірне досягнення є результатом нестримної праці, великого таланту та неймовірної віри в свої сили. Нехай ця перемога буде великим стимулом для вас продовжувати долати нові висоти та розкривати свій потенціал. Висловлюємо особливу подяку Вовчанівській Галині Олексіївні, вчителю української мови та літератури, за її наполегливу працю, невтомну підтримку та керівництво. Галина Олексіївна душею і серцем вболіває за долю своїх учнів і майбутнє України. Їй болить те, що хвилює кожного з нас. Ця робота - біль і крик її душі. Вітаємо вас з перемогою і бажаємо подальших яскравих та успішних звершень.